UWAGA!

Niniejsza strona nie jest już aktualizowana.

Zapraszamy na www.mlodziez.pttk.pl

2009- Rok Dzieci i Młodzieży w PTTK

2009- Rok Dzieci i Młodzieży w PTTK

Podsumowanie "Roku Dzieci i Młodzieży w PTTK" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Paweł Zań   
Poniedziałek, 30 Listopad 2009 00:00

 Warszawa, dnia 27 listopada 2009 roku

L.dz. SPO/2255/2009/PZ

Zarządy Oddziałów PTTK

/wszystkie/

 

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy,

Mijający rok upłynął programowo pod hasłem „Roku Dzieci i Młodzieży w PTTK”. W naszych inicjatywach zwróciliśmy zwiększoną uwagę na złożony proces wychowywania kolejnych pokoleń turystów i krajoznawców skupionych w naszym Towarzystwie.

 W imieniu Zarządu Głównego PTTK i Rady Programowej ds. Młodzieży Szkolnej ZG PTTK, inicjatorki tej akcji, zwracamy się z uprzejmą prośbą o nadesłanie sprawozdania z działań, które podjęliście w Oddziale w związku z Uchwałą ZG PTTK ogłaszającą rok 2009 „Rokiem Dzieci i Młodzieży w PTTK”.

W sprawozdaniu prosimy podać liczbę i rodzaje aktywności zrealizowanych pod hasłem „Roku Dzieci i Młodzieży” (rajdy, zloty, wycieczki, seminaria itp.) oraz ilość ich uczestników.

W mijającym roku dowiedzieliśmy się o wielu ciekawych przedsięwzięciach, nowych inicjatywach nakierowanych na prace z młodzieżą, które zapoczątkowane zostały w Oddziałach PTTK.

Szczególnie wdzięczni będziemy za opisy innowacyjnych rozwiązań, które miały miejsce w Oddziale w ostatnich latach. Pragniemy zaprezentować je całemu Towarzystwu. Prosimy o opis przedsięwzięcia w następującym układzie (maksymalnie 1 strona):

Tytuł/temat:

Krótki opis pomysłu:

Działania, które się sprawdziły:

Przestrogi dla naśladowców:

Co dalej:

Dane organizatora:

Z otrzymanych sprawozdań przygotujemy raport prezentujący dokonania Towarzystwa. Na informacje czekamy wraz ze sprawozdaniami TKO do 20 stycznia 2010 roku. Czekamy też na ciekawe zdjęcia obrazujące zrealizowane pomysły.

 Uwaga: Sprawozdanie można przesłać drogą elektroniczną na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Z turystycznym pozdrowieniem

Przewodniczący Rady Programowej

ds. Młodzieży Szkolnej ZG PTTK

 

/-/ Henryk Miłoszewski

Sekretarz Generalny

ZG PTTK

 

/-/ Andrzej Gordon

 

Zmieniony: Piątek, 11 Grudzień 2009 12:20
 
 
Joomla 1.5 Templates by Joomlashack